Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt német érettségi vagy...

Emelt német érettségi vagy emelt történelem?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyiknél brutálisabb az elvárás?

2019. jan. 14. 18:03
 1/2 anonim válasza:
100%

Véleményem szerint az emelt német könnyebb, habár nem tudok németül, de angolul és olaszul igen, és mindig is százszor jobban szerettem nyelveket tanulni. Könnyen megy, a töri meg nem. Szerintem a történelem nagyon nehéz, igazán ügyesek azok az embereket, akik szeretnek ezzel a tárggyal foglalkozni. Irigylem őket.

De szerintem ez mindenkinek egyéni, hogy mi a könnyebb vagy nehezebb. Egyik volt osztálytársam nagyon jó volt töriből, de tényleg, olyan művelt volt... Az emelt érettségin viszont sajnos annyira nem teljesített jól, mint vártuk. Biztos sok szivatós feladat volt vagy nem tudom, izgult, és azért rontotta el. Másra nem tudok gondolni.

Egy másik ismerősöm viszont szintén nagyon töris, neki remekül sikerült az emelt érettségi is belőle.

2019. jan. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem sokkal egyszerűbb a német, de ez persze szubjektív.
2019. febr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!