Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen ruhába menjek elbeszélg...

Milyen ruhába menjek elbeszélgetésre?

Figyelt kérdés
Ugye most lesz majd a felvételizés és általában be hívnak elbeszélgetni hogy miért szeretnél ide járni meg ilyesmi.Ide milyen ruhába kellene mennem?Álltalában a mindennapokban sportosan öltözködöm!Mindenhová adidas,nike cuccokba járok!Oda is jó ez vagy egy kicsit ki kellene öltöznöm?Középiskolába gáz ha sportos cuccokba fogok járni?
2019. jan. 14. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Én anno fekete-fehérben mentem. Úgy illik szerintem.
2019. jan. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elegánsan illik. Én fekete nadrágban és fehér blúzba mentem sötétkék blézerrel.

Ha nincs iskolai ünnep, senkit nem fog érdekelni, hogy hogyan öltözködsz. Szerintem mondjuk gáz, hogy edzőruhában ülsz matekon, de úgy se leszel az osztálytársam.

2019. jan. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én spec. hétköznapi cuccokban mentem még anno. Felvenni pedig felvettek. Hogyha nem a legalján vagy a jelentkezőknek, nem hiszem, hogy számítana. De menj fekete-fehérbe, az a biztos.
2019. jan. 15. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3. Vagyok.

Az meg, hogy sportos cuccokba jársz gáz-e...

Én a 4 évnyi középiskolámat melegítőbe jártam le, egyszer nem volt rajtam farmer. :D Legelőször a legelső évemben érdekesnek találták vagy 2-3 napig, aztán mindenki leszarta.

Ha nem valami sznob "alja" iskolába mész, akkor senkit sem fog érdekelni, hogy mibe öltözködsz, amíg persze nem negatívan kirívó.

Pl.: Valamilyen állat szarvat ne viselj a nyakadba, azért lehet kinéznek.

2019. jan. 15. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Valószínű hogy farmegba és egy kötött pulcsiba megyer akkor!
2019. jan. 15. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!