Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hülye vagyok a tanuláshoz, a...

Hülye vagyok a tanuláshoz, a munkához is, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sulit nem tudtam elvégezni, akármit is tanultam, abból 1-est kaptam. Napi 4 órán keresztül rágtam magamba a tananyagot, hiába segítettek, 1-es lett minden dogám/felelésem. Munkáról ne is beszéljünk, nem elég, hogy undorral csinálom, egyszerűen nem tudok odafigyelni arra, amit mondanak. Mi lesz így belőlem? 17L
2019. jan. 14. 23:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Ha így érzed, akkor csak egy megoldás marad: magas fa, rövid kötél.
2019. jan. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Már próbálkoztam kinyírni magam, de rájöttem milyen önzőség meghalni...
2019. jan. 14. 23:38
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Katonaság. Posta. Biztonsági őrség.
2019. jan. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyik rosszabb, mint a másik...
2019. jan. 14. 23:39
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Mivel próbálkoztál eddig?


Mit tanultál és dolgoztál?


Mi az, ami igazán érdekelne? (nem baj, ha úgy érzed nem lehet megélni belőle, de valami csak van, amit szeretsz csinálni)


Hidd el nekem, szerintem csak rossz ajtókon kopogtatsz. Én az első sulimból kibuktam, angolból meg kettes voltam, míg fel nem nőttem. Aztán megismertem magam, irányt váltottam, más tanulástechnikát alkalmaztam és most majdnem kitűnő vagyok egyetemen, mert azt tanulom, ami érdekel és lett 2 felsőfokú nyelvvizsgám is.


Küzdj magadért! Megéri!

2019. jan. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Több szakmát is próbáltam elvégezni, egy se ment...
2019. jan. 14. 23:40
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Szeretnéd, ha segítenénk azzal, hogy együtt átgondoljuk, hol rontottad el, vagy csak panaszkodni jöttél, mert jó érzés megkönnyebbülni így is?


Ha az előbbi, akkor írj konkrétumokat, ha az utóbbi, akkor nem kell. Tényleg sajnálom, hogy 19 évesen céltalan vagy, de a megoldáshoz kell egy hideg vizes arcmosás és szembenézés a valósággal.

2019. jan. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*17 bocs, elírtam
2019. jan. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Ha jó a tested, van egy erős tippem, hogy mi lesz belőled.
2019. jan. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 csigabigaa ***** válasza:

Gondolom meg van mindened, és nem szenvedsz hiányt sem ruhából sem ételből sem más egyéb élvezeti cikkekből.

Én már 12 éves koromban nyáron napszámba jártam dolgozni, hogy megtudjam venni magamnak amit édesanyám sajnos nem.

Majd ha nem lesz ki támogasson, akkor elgondolkozol :)

Vagy keress egy Sugar Daddy-t :D

2019. jan. 15. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!