Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Semmit sem érek?

Kirúgnak az egyetemről úgy, hogy kettő tantárgyam maradt, viszont az egyiket képtelen vagyok megcsinálni. Elfáradtam, kiégtem és ezen kívűl rengeteg egyéb baj is van ami miatt nem megy. Öngyilkos gondolataim vannak, hiába vagyok fiatal, itt leszek szakma és diploma nélkül. nem látom a kiutat...

Keress kérdéseket hasonló témákban: öngyilkosság, egyetem, kirugás

jan. 15. 10:57  Privát üzenet  

A válaszok
Nem biztos, hogy a diplomával érnél bármit is.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 40%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jan. 15. 10:58 Privát üzenet
Itt van a felvételi eljárás, jelentkezz újra, tiszta lappal indulsz, a tárgyakat el tudod fogadtatni.

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont jan. 15. 11:07 Privát üzenet
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Válassz olyan szakmát, amihez nem kell egyetem! Az öngyilkos gondolatokkal fordulj pszichológushoz vagy pszichiáterhez!

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jan. 15. 12:12 Privát üzenet
Újrafelvételi, minden tárgy elfogadtatása, 2 hiányzó teljesítése, rinya befejezése a sorrend. Rázd meg magad!

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jan. 15. 13:27 Privát üzenet
Estádio de Felchút nevű felhasználó válasza:

Melyik az a tárgy?

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont jan. 15. 21:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nem megy a középiskola pedig szeretném. Többi lent nem érek semmit?
Tényleg nem érek semmit egy jogi diplomával és éhen fogok halni?
2001 ben vizsgáztam le a vagyőriből. Mi ez a különbözeti vizsga? Mennyibe kerül? Most szeretném ujbol kiváltani a vagyonörit. Igy semmit nem érek el vele?
Van érettségim, meg egy szakmám, mégis úgy érzem, ezzel semmit nem érek, segítene nekem valaki?
Épp egy "Pedagógiai asszisztens animátor specializációval" nappali OKJ képzést folytatok. Tényleg fölösleges, mert nem érek vele semmit?
Üdv mindenkinek :D CAD-CAM Informatikát tanulok, de tapasztalat nélkül nem érek semmit: Tudtok olyan helyet ahol munka közben kitanítanának?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!