Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakirány nem elvégzése (? )

Szakirány nem elvégzése (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most kezdem meg a második szemeszterem az egyetemen és az lenne kérdésem, hogy mi történik akkor, ha a rendes szakomat (anglisztika BA) végigcsinálom ,az összes tárgyat amit abban fel kell venni, de a tantárgycsoportot nem? Ugye a BA-val nem lehet meg a 180 kredit ezért meglehet oldani szabadon választottal vagy tantárgycsoporttal (és én egy tantárgycsoportot választottam ki)


Mi van akkor, ha én a tantárgycsoportból csak 1-2 olyan tárgyat választok ki, ami nekem szimpatikus? Tehát ugye nem kell elvégeznem még annak is az összes tárgyát, hogy végezhessek az egyetem? Elég ha a 180(+) kredit összejön, de az mindegy hogy hogyan nem? (mármint úgy hogy BA + mindegy)


Bocsi ha buta kérdés, még nagyon sok mindenbe bele kell jönnöm. Köszi előre is!



2019. jan. 16. 20:09
 1/1 A kérdező kommentje:
Csak azért is kérdezem, mivel ha annak is minden egyes tárgyát felvenném, akkor egy szemeszterre lenne vagy 50 kreditem az pedig kicsikét sok lenne.
2019. jan. 16. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!