Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi kollégium pároknak?

Egyetemi kollégium pároknak?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel Pest megyéből mennénk Debrecenbe kollégiumba. Annyi tudok hogy lehetek egy szobában ha kérvenyezzuk. De mivan akkor ha esetleg nem ugyanoda vesznek fel minket?

Ha valamit előbb jelöltem meg de mondjuk engem felvettek, barátnőmet nem akkor lemondhatok azért hogy a másodikba kerüljek?

Hogy oldahtó meg ez a páros koleszos felvételi a legjobban?



2019. jan. 18. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Nem választhatsz a helyek közül, oda vesznek fel, ahol több pontod van, mint a ponthatár. Nincs lemondás, nincs módosítás.


A koliról meg annyit, hogy attól még, hogy nem egy szakra jártok, lehettek ugyanabban a koliban, ha a két szak kolija ugyanaz.

2019. jan. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Más kolissal tudtok cserélni, vagy méltányosságit kérhet a barátnőd, ha nem veszik fel (ha másik koliba felveszik, nem tudom, van-e méltányossági).
2019. jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%
Már nem azért, de én nem szeretnék egy párral egy szobában lakni. Márpedig a koliszobák általában 3-4 fősek legalább. Szerintem ne erőltessétek, mert a többiek utálni fognak.
2019. jan. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Debrecenben több koliban is vannak kétágyas szobák (Arany Sándor Diákapartmanban 2x2-es szobák vannak, Campusban is vannak kétágyas szobák, Kossuth I-II-ben csak két- és egyágyas szobák vannak, Kossuth III-ban vannak 2x2-es szobák, Tisza Istvánban is kétágyas szobák vannak, de ott szerintem nem lehetnek egy szobában, mert közös mosdó van, így szintenként vannak a fiúk-lányok). Illetve mivel sok koli van Debrecenben, arra is lehet esély, hogy háromágyas szobában ketten vannak (viszont bármikor bekerülhet melléjük egy harmadik mondjuk várólistáról).
2019. jan. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen mi is a két ágyasokat néztük csak, nyilván nekünk is fura lenne hogy mással lakunk eggyüt. Köszi mindenkinek!
2019. jan. 20. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!