Hogy van az UV?

Figyelt kérdés

Ugye van a két vizsga amit letehetsz, és harmadiknak az UV ha egyik sem sikerül. Az mikor van? Van erre egy külön hét, vagy a vizsgaidőszakban felvehetem harmadik alkalomként a Neptunban?

Azért kérdezem mert az utolsó vizsga február 1, de 4-én már regisztrációs hét van, és így nem igazán értem most



2019. jan. 18. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
UV vizsga január utolsó hetében van: január 28-február 1. Nyugodtan felveheted a február 1-ei vizsgát, nálunk is van meghirdetve arra a napra UV vizsga. Sok sikert! :)
2019. jan. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csigabigaa ***** válasza:
Az UV nem feltétlen a 3. vizsgát jelenti hanem az utolsó vizsgaalkalmat. Nekem is lesz UV-m, pedig nekem “csak” a második próbálkozás lesz.
2019. jan. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem, azért mondtam hármat mert nálunk annyi a megengedett :D

Szerencsére még nem tartok ott, csak érdekelt mert nem tudtam hogy van :D

2019. jan. 18. 14:20
 4/5 anonim ***** válasza:
kiegészìtve a többit, nàlunk az.uv-t csak annak engedi felvenni a neptun aki màr bukott. Tehàt hiàba akar valaki arra menni elsőnek.
2019. jan. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

nálunk nincs is külön uv ha te az utolsó alkalomra mész először lelked rajta

szóval ez egyetem függő

2019. jan. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!