Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Budapesti Madách Imre Gimnáziu...

Budapesti Madách Imre Gimnázium felvételi nyolcadikban. Kezdő francia angol haladó tagozat?

Figyelt kérdés

Az átlagom hetedik végén 4,9-volt 1db négyessel,most a félévem ugyanez de még van javítás szóval talán kitűnő.


Aki odajár válaszolna erre a pár kérdésre?

1.Kb. hány pont kéne

2.titeket hány ponttal vettem fel?

3.Szóbeli?

4.Tanácsok?

5.Közösség?A jó híre megelőzi de azért megkérdezem

6.Gólyatábor?

7.színjátszó csoport-bekerülés,vélemény ha esetleg felvesznek.

8.Ofők?

Válaszokat előre köszi!



2019. jan. 18. 19:02
 1/6 repulo válasza:
Már bocsájts meg drága egyetlenkém, de miből gondolod, hogy pont az elektronikus eszközök kategóriában fogsz releváns, kimerítő válaszokat kapni?
2019. jan. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
hát a választ nem erre a kategóriában fogod megkapni
2019. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocs elfelejtettem kategoriat irni...milyen parasztok vagytok!
2019. jan. 19. 20:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz, nem odajárok, de én (is) oda készülök!:) Nagyon sok mindent hallottam róla, ami 98%-ban jó! Viszont amit negatívumnak lehet venni, hogy nagyon sokat kell tanulni(bár ez is diáktól függ)! Nagyvonalakban ennyi, ha van kedved, írj privátban!:)
2019. jan. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem vagyunk parasztok, mert rossz kategóriát választottálXDD
2019. jan. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia, én a Madáchba járok, ez a 3. évem :)

Nekem 88 pontom volt, aztán a szóbelivel eléggé fel tudtam húzni a pontokat. Általában 70-80 pont felett hívnak be szóbelizni, nyilván ez az írásbeli nehézségétől függ. A szóbeli igazából pozitív élmény volt sokunknak, beszélgetés feelingje van és nagyon kedvesek, bátorítóak a tanárok. Tanácsként, ha szóbelire értetted, annyit javasolnék, hogy legyél kommunikatív, ha az adott témáról úgy érzed, hogy nem tudsz beszélni inkább vezesd át egy másikba, a lényeg hogy lássák, hogy motivált vagy, bízol magadban és nem ijedsz meg.

A közösség fantasztikus, az osztályokon belül is, évfolyamok között is, és a tanárok is abszolút partnerként kezelnek, ami szuper, és én személy szerint nagyon nagyra becsülöm ezt. Sokkal könnyedebb így tanulni, támogatnak, segítenek, ugyanakkor van egy adott követelmény, amit tartani kell. De ez teljesen működőképes, picit több energiabefektetéssel akár a kitűnő bizit is lehet tartani. A gólyatábor is szuper, már ott csomó barátság kialakul és tényleg rengeteg embert megismersz.

Színjátszókör van, énekkar szintúgy, év elején van egy felvételi a színjátszóba (bekerülni nehéz első évben), énekkar miatt meg amúgy is meghallgatják az összes gólyát beiratkozáskor :D

Az ofő kérdés megosztó, kinek mi jön be :) de nem nagyon tudsz melléfogni, ők is mindig segítenek, pályavalasztáskor sem hagynak magadra, meg úgy különben is lehet számítani rájuk. De ez az összes tanárra igaz amúgy, néha jobb a viszony egy szaktanárral mint az ofővel, embere válogatja. Tanárok szempontjából nem panaszkodhatunk ;)

Ha van kérdésed írj nyugodtan privatban!

2019. jan. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!