Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan működnek az egyetemi...

Fanky00 kérdése:

Hogyan működnek az egyetemi kollégiumok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem leginkább az elhelyezésre vonatkozik, a párommal szeretnénk együtt tervezni a jövőnket, de nem igazán vagyunk jártasak a kollégiumok működésében. Lehetünk mi ketten egy szobában egyáltalán? Leginkább a Pécsi továbbtanulás iránt érdeklődnénk, azon belül az orvosi és gyógyszerész karra szeretnénk menni. Aki tudna nekem segíteni, annak nagyon hálás lennék.

2019. jan. 19. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Én Pécsen tanulok, eddig két koliban laktam és mindkettőben lehetett előre szobát foglalni. Vannak páros szobák is, amik direkt erre vannak kitalálva. Illetve, ha esetleg nem egy koliba vesznek fel titeket vagy valami gubanc van a foglalással vagy bármi ilyesmi, akkor utána, már kolisként is lehet cserélni a helyeket csak kell keresni hozzá egy partnert, aki szintén hajlandó cserélni.
2019. jan. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a korrekt választ :)
2019. jan. 19. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!