Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

100-bol 38 pont, nagyon borzaszto?

Az utolso ket evben diagnosztizaltak nalam egy eleg komoly mentalis betegseget, es tanulasi gondjaim lettek (eddig osztalyelso voltam minden evben, voltam orszagos versenyeken tobb tantargybol is, stb). Mar nagyjabol semmire nem emlekszek a tantargyakbol es a felvetelire is egy pokol volt keszulni.. szamitottam ra, hogy nem lesz tul fenyes, de azert 38 pont az nagyon gyenge, nem?

jan. 19. 20:30  Privát üzenet  

A válaszok
Szakgimibe nem gyenge de ha elitt gimibe mész akkor gyenge.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jan. 19. 20:54 Privát üzenet
Szerintem ez szakgimibe is gyenge :/

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont jan. 19. 22:21 Privát üzenet
piccola nevű felhasználó válasza:

Szokott lenni "pót" felvételi

Ott próbáld meg még egyszer

A válasz 15%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jan. 19. 22:36 Privát üzenet
3-as, a pótfelvételit azok írják akik valamilyen nyomós okból kifolyólag nem tudtak elmenne a rendesre. Ha egyszer már megírtad akkor nem adják oda.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jan. 19. 22:44 Privát üzenet
A pótfelvételi azoknak ad lehetőséget, akik nyomós okból nem tudtak elmenni az elsőre. Nincs javítási lehetőség.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jan. 19. 22:45 Privát üzenet
Sajnos ez az eredmény nagyon gyenge. Jobb sulikban ne is gondolkodj!

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont jan. 20. 05:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek felvesznek a Nagy Sándor József gimibe, ha a gyakorláson a matek 20 pont, a magyar 34pont lett? Az átlagom 3,8
Hány pont kell ahhoz hogy a Kecskeméti Kandó közép iskolába felvegyenek? Többi lent.
8 osztályos gimnáziumba milyen a felvételi eljárás? Hozott pont, átlag? Írásbeli felvételin elért pontszám? Matek, nyelvtan?
Ti ezt a fogalmazást hány pontra értékelnétek? (2011-es magyar központi felvételi)
Hány pontos felvételit kell ahhoz írnom, hogy felvegyenek a Csokonai Vitéz Mihály Gimnáziumba olasz kéttannyelvű szakra?
Hallottátok ezt? Olyan borzasztó! És pont a miskolci Semmelweisben. én is ott fogok majd szülni.

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!