Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 100-bol 38 pont, nagyon...

100-bol 38 pont, nagyon borzaszto?

Figyelt kérdés
Az utolso ket evben diagnosztizaltak nalam egy eleg komoly mentalis betegseget, es tanulasi gondjaim lettek (eddig osztalyelso voltam minden evben, voltam orszagos versenyeken tobb tantargybol is, stb). Mar nagyjabol semmire nem emlekszek a tantargyakbol es a felvetelire is egy pokol volt keszulni.. szamitottam ra, hogy nem lesz tul fenyes, de azert 38 pont az nagyon gyenge, nem?
2019. jan. 19. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Szakgimibe nem gyenge de ha elitt gimibe mész akkor gyenge.
2019. jan. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez szakgimibe is gyenge :/
2019. jan. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%

Szokott lenni "pót" felvételi


Ott próbáld meg még egyszer

2019. jan. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3-as, a pótfelvételit azok írják akik valamilyen nyomós okból kifolyólag nem tudtak elmenne a rendesre. Ha egyszer már megírtad akkor nem adják oda.
2019. jan. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A pótfelvételi azoknak ad lehetőséget, akik nyomós okból nem tudtak elmenni az elsőre. Nincs javítási lehetőség.
2019. jan. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Sajnos ez az eredmény nagyon gyenge. Jobb sulikban ne is gondolkodj!
2019. jan. 20. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!