Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Minden magyar egyetemen van...

Minden magyar egyetemen van 1-2 "ügyeletes szociopata" tanár?

Figyelt kérdés
Sajnos annyira ilyen rémtörténetet hallottam már különböző egyetem hallgatóitól szociopata meg pszichopata tanárokról. Tényleg minden egyetemen van legalább egy ilyen?
2019. jan. 20. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Renegeteg segg fej tanár van, ez tény.

Viszont azért rájuk se lehet fogni mindent.

2019. jan. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
És? Pont annyi tanár égett már ki az évek során, mint eladó, nővér vagy banki ügyintéző. Akkor boltba, orvoshoz vagy bankba se jársz?
2019. jan. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem csak az mikor szimplán tahó meg igazságtalan mint egy tanár, de olyanról is hallottam aki azt mondta hogy az ő előadásán nem lehet jegyzetelni, akinél saját jegyzetet lát azt elzavarja, de meg lehet venni tőle a 4 kötetes könyvét valami több százezer forintért, amiben az anyag van amit lead. Röhej.
2019. jan. 20. 11:51
 4/7 A kérdező kommentje:

@11:29


Egy egyetemi tanár pofára megbuktathat.


De egy banki ügyintéző nem mondhatja, ha nem vagy neki szimpatikus hogy "igaz hogy volt egy több milliós lekötésed, de az valahova eltűnt, bocsika".

2019. jan. 20. 11:54
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Ez hülyeség, legalábbis én ezt a többszázezres dolgot nem hiszem el.

Olyat tudok, mert nekem volt, hogy ha megvetted a könyvét, akkor használhattad órán.

Ez természetesen nem jelentett alanyi jogon 2-t vagy hibátlan dolgozatot, mert azért észnél kellett lenni, tehát kb az a kategória volt, mint nyelvvizsgán az egynyelvű szótár.

Ha nem beszéled a nyelvet, kitörölheted vele a segged.


Vagy olyan volt, hogy arra utazott, hogy fizess pótdíjat, szal direkt buktatott, majd a fizetős vizsgán meg a semmire átmentél.

Ilyenek vannak sajnos.

2019. jan. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Ez tipikus túlzás. Olyantól hallottad, aki megbukott és ezért a tanárt okolja, ahelyett hogy belátná, hogy nem tanulta meg.
2019. jan. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Te minden kamu dumát beveszel válogatás nélkül?
2019. jan. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!