Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Minden magyar egyetemen van 1-2 "ügyeletes szociopata" tanár?

Sajnos annyira ilyen rémtörténetet hallottam már különböző egyetem hallgatóitól szociopata meg pszichopata tanárokról. Tényleg minden egyetemen van legalább egy ilyen?

jan. 20. 10:57  Privát üzenet  

A válaszok

Renegeteg segg fej tanár van, ez tény.

Viszont azért rájuk se lehet fogni mindent.

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont jan. 20. 11:03 Privát üzenet
És? Pont annyi tanár égett már ki az évek során, mint eladó, nővér vagy banki ügyintéző. Akkor boltba, orvoshoz vagy bankba se jársz?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont jan. 20. 11:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem csak az mikor szimplán tahó meg igazságtalan mint egy tanár, de olyanról is hallottam aki azt mondta hogy az ő előadásán nem lehet jegyzetelni, akinél saját jegyzetet lát azt elzavarja, de meg lehet venni tőle a 4 kötetes könyvét valami több százezer forintért, amiben az anyag van amit lead. Röhej.

# 3/7Időpont jan. 20. 11:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

@11:29

Egy egyetemi tanár pofára megbuktathat.

De egy banki ügyintéző nem mondhatja, ha nem vagy neki szimpatikus hogy "igaz hogy volt egy több milliós lekötésed, de az valahova eltűnt, bocsika".

# 4/7Időpont jan. 20. 11:54 Privát üzenet

Ez hülyeség, legalábbis én ezt a többszázezres dolgot nem hiszem el.

Olyat tudok, mert nekem volt, hogy ha megvetted a könyvét, akkor használhattad órán.

Ez természetesen nem jelentett alanyi jogon 2-t vagy hibátlan dolgozatot, mert azért észnél kellett lenni, tehát kb az a kategória volt, mint nyelvvizsgán az egynyelvű szótár.

Ha nem beszéled a nyelvet, kitörölheted vele a segged.

Vagy olyan volt, hogy arra utazott, hogy fizess pótdíjat, szal direkt buktatott, majd a fizetős vizsgán meg a semmire átmentél.

Ilyenek vannak sajnos.

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont jan. 20. 12:09 Privát üzenet
Ez tipikus túlzás. Olyantól hallottad, aki megbukott és ezért a tanárt okolja, ahelyett hogy belátná, hogy nem tanulta meg.

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont jan. 20. 12:31 Privát üzenet
Te minden kamu dumát beveszel válogatás nélkül?

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont jan. 20. 12:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért van olyan sok szociopata testnevelés tanár?
Melyik egyetemi szakokon fordul elő a legtöbb pszichopata, szociopata? És melyikeken a legkevesebb?
Hogy mondják azt angolul, hogy az "ügyeletes jelent"?
Hogy van angolul az a kifejezés, hogy "ügyeletes szépfiú"?
Téli szünetben (dec.29-30-31) mitől függ, hogy kap-e meleg ételt (kifizetett) a gyerek az ügyeletes önkormányzati óvodában?
Mit szólnátok ahhoz, hogy az ügyeletes tanár kiküld titeket a szakadó esőbe?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!