Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
A görög irodalomból írunk, és elfelejtettem, hogy holnap lesz, ezért nem tanultam. Már nem tudnám megtanulni, mivel nagyon sok, ezért úgy döntöttem, puskázom. De bűntudatom van, hogy így leszek 5-ös. Ti is voltatok már így?

2019. jan. 20. 17:38
 1/2 Juhász Molli válasza:
Figyelj nem szeretnélek megbántani de amíg megírtad a puskát addig már megtanulhattad volna.. de a lényeg hogy szerintem ne szokj rá erre a dologra egyszer-egyszer nem baj mindenki átesik egy ilyenen de szerintem azért túléled azt a bűn tudatot.. és a görög irodalom nem könnyű! Gratulálok az 5-höz❤
2019. jan. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha általánosba jársz nem gáz én is végig puskaztam de középsuliban gimiben már neccesebb mert ott már a te érdeked h megtanuld mivel érettségi stb...


De egyszer puskázni nem a világ vége ne reagáld túl :D

2019. jan. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!