Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2 nap múlva vizsgázok de...

2 nap múlva vizsgázok de olyan ideges vagyok hogy nem tudok megnyugodni és odafigyeni. Nagyon sokat készültem de semmit nem ér ha nem tudom átnézni. Van valami tippetek?

Figyelt kérdés

2019. jan. 20. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Sok kicsi sokra megy: oszd kis részekre az anyagot, és amikor egy-egy ilyen részt átnéztél, tarts egy rövid szünetet. Ne akard egyben letudni az egészet, órákig a tananyag fölött ülni, mert csak lefáraszt.


A szünetek ne netezésből álljanak, hanem mozgasd át magad, szellőztess, igyál vizet, teát, ilyesmit, kis nasi is jöhet, hogy beindítsa az agyad és folytathatod is.


Amikor már nagyon kivagy, kapcsolj be relaxációs zenét, vagy sétálj egyet. Nekem macskám is van, így olyankor kicsit szoktam simogatni is vagy játszani vele. Ja és a vicces videók is megengedettek. :)

2019. jan. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Brain Focus app. A tanulás fontos része a pihenés. Ebben beállítás, hány perc tanulás (40/20 nálam a bevált), mennyi pihi, hihetetlen módon hatékonnyá válsz. A tanulási idő tanulással telik, nem a könyv feletti mélázással arról, hogy nagyon kellene tanulni, de fáradt vagyok.
2019. jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!