Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha informatikusnak készülök,...

Ha informatikusnak készülök, akkor Egyetem mellett milyen képességeket érdemes elsajátítanom?

Figyelt kérdés
Gazdasági informatikus alapképzésen veszek részt és az arra lennék kíváncsi, hogy elhelyezkedés szempontjából mit érdemes az egyetemi képzéstől függetlenül tanulnom. Hallottam, hogy általában az egyetemi képzés kevés ahhoz, hogy valaki jó szakember legyen így érdekelne a véleményetek.

2019. jan. 20. 19:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Gazdinfó sajnos mind a gazdasági dolgokhoz, mint az informatikához keveset ad önmagában. Ha az informatikai része vonz, akkor szerintem érdemes az algoritmikus gondolkodást fejleszteni, alapvető diszkrét matematikai dolgokat elsajátítani.
2019. jan. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!