Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Utólag ki tudják törölni az...

Utólag ki tudják törölni az aláírást?

Figyelt kérdés
Testnevelésről van szó. Olyan béna volt az órarendem, hogy bár felvettem de nem tudtam rá bejárni. Amikor beszéltem a tanárral, azt mondta, hogy ilyenkor megtagadják az aláírást, de semmi probléma majd a következő félévben megcsinálom. Viszont a leckekönyvben és a neptunon is megkaptam az aláírást. Megmondom őszintén, nagyon nincs kedvem ezzel baszakodni, ezért remélem, hogy el tudom sunnyogni a jövőben. A kérdésem az, hogy lehetséges az, hogy ha a következő félévben nem járok el tesizni, akkor a most megkapott aláírás törlődik? Mert akkor nagy szarban lennék, többet nem lehet csúsztatni a tágyat és ugye kritérium.
2019. jan. 21. 08:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Ha eszükbe is jut a hiba, még ebben a félévben törölni fogják. Én felvenném a tesit, és tárgyleadás előtt még egyszer ellenőrizném a Neptunban, hogy megvan-e az aláírásom. Ha igen, leadnám a tesit és kész.
2019. jan. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Duplán sunnyogás, az szép. Normális helyzetben szimplán egy e-mail a tanszéknek, de nyilván itt a cigánykodás miatt ez nem játszik.

Egyébként ahogy az első írta, korábbi félévről nem fogják törölni, vedd fel, és max első héten leadod kérvénnyel, ha nem törlik az aláírást.

2019. jan. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem!! Ha nem lesz több lehetőséged erre, inkább járj be a kövi félévben, és ne sunnyogd el.
2019. jan. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!