Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Vehetek fel vizsgakurzust ha az aláírásom megvan, de nem vettem fel vizsgát?

Keress kérdéseket hasonló témában: vizsgakurzus

jan. 21. 15:58  Privát üzenet  

A válaszok

A legtöbb intézményben sajnos nem.

Kell legalább 1 sikertelen vizsga.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 21. 16:02 Privát üzenet
A vizsgakurzus azoknak lehetséges, akik az előadást már végig hallgatták és kaptak aláírást, de normál vizsgán nem tudtak részt venni.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 21. 16:10 Privát üzenet
Szerintem minden egyetemen más. Nálunk pl. egyetlen feltétel az aláírás megszerzése.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 21. 19:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ma elmentem megkérdezni a tanulmányi hivatalba, és azt mondták hogy felvehetem így is.

# 4/4Időpont jan. 22. 11:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egyetemen ha egy tárgyból nem sikerül levizsgáznom, és nincsen már pótvizsga lehetőségem, megmarad az aláírásom? Illetve a következő tanévben ugyanígy felvehetem a vizsgát és nem...
Mi van akkor ha van aláírásom de én felveszem a tárgyat mert?
Milyen legyen az aláírásom?
Ha nem mentem el vizsgázni egy tárgyból, de van aláírásom vehetek fel vizsgakurzust?
Ha felvettem egy tárgyból a vizsgakurzust, mivel az aláírásom már megvan, de nem tudok elmenni egyetlen kiírt vizsgára sem, akkor mi történik? Kevesebb lehetőségem lesz...
Ha felvettem a vizsgakurzust, és nem sikerült a vizsgám akkor ilyenkor is kell kreditbüntetést fizetni? (A tárgy kreditbüntetését már kifizettem)

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!