Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz az analízis?

Mennyire nehéz az analízis?

Figyelt kérdés
Tizedikes vagyok, és lassan jön a fakt választás. A Corvinus tetszett meg elsőre amit így ki is tűztem célnak, de hallottam hogy az analízis egy elég komoly tantárgy, és mennyire igényli meg, hogy pl emiatt matek faktra menjek a magasabb képzésért?
2019. jan. 21. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
35%

én most épp azzal szopok :s

Volt egy haverom gimiben, emelt matekos volt stb, de ő is másodjára bukott meg belőle.

De volt olyan ismerősöm is aki mindig 3-as volt matekon gimiben, és egyből átment 4essel analízisból.


Szerintem ne menj matek faktra, bár nem tudom hogy a ti gimitekben hogy van, de nálunk a faktosok mást tanultak teljesen, olyan dolgokat amik nem is voltak az érettségiben.

Inkább legyen egy erős matek alapod, amire majd tudsz építeni egyetemen (de ez persze csak az én véleményem, várd meg mások válaszát is)

2019. jan. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg menj faktra. Valószínűleg 12.ben tanultok deriválni és integrálni, és az iszonyú fontos lesz később. Középiskolában lesz idő az alapokra, egyetemen már semmire se lesz időd.
2019. jan. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%

Előző vagyok, még valamit kihagytam:


Ez persze nem lesz benne a középszintű érettségiben csak az emeltben de egyetemen analízisből nagyon sokat fog segíteni. De ha tudod inkább csináld meg az emeltet, hosszabbtávon megéri.

2019. jan. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!