Hogy tudnék tanulni?

Figyelt kérdés
autista vagyok és emiatt ADHDs ezt két hét múlva felülvizsgálják és adnak rá egy gyógyszert, de addig hogy tudnék tanulni?...hat osztályos gimnazista vagyok és hatalmas rajtam a nyomás

2019. jan. 21. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Le kell ülni és tanulni kell, kb így. Mostmár csak két hét, addig ne streszelj ezen szerintem.
2019. febr. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

,,Le kell ülni és tanulni kell"


azta erre még sose gondoltam. De mi van, ha nem tudok leülni, és tanulni?

2019. márc. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, ha még nem késő, tudok néhany dolgot mondani ami talan segithet de jobb otletem sajna nekem sincs. Lehet nekem is van ADHD-m meg nem tudom de most kivulrol belulrol jobbrol balrol kivizsgalom az egeszet. Talan az segithet ha nem a standard modon leulsz a konyv felé és elkezdesz magolni, hanem keresel youtubon videot a temaval kapcsolatban, nagy divat a zanza tv, vagy keresel egy erdekes cikket a temaban. Probald meg mas szemszogbol nezni a dolgokat. Keress egy olyan dolgot ami felkelti az erdeklodesed. (Mit tom en, atom fizikahoz nezz dokumemtumfilmet vagy a csernobilt). Aztan terj vissza a konyvhoz es probald meg ertelmezni a dolgokat. Azt olvastam sokat segit ha a gyakorlatot latod es ugy tanulod az elmeleted. Remélem tudtam segíteni. :)
2019. jún. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!