Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pázmány JÁK hallgatók! Milyen...

Pázmány JÁK hallgatók! Milyen Erdődy Jánosnál egy írásbeli vizsga?

Figyelt kérdés

(Első év első féléves vizsga)

Milyen jellegűek a kérdések, mennyire nehezek, melyik részekre koncentrál inkább?



2019. jan. 22. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Jánoshoz mindenképp szóbelizni menj! Zseniális a pofa, életem legjobb vizsgaélménye volt. Az írásbeli meg kb olyan mint az évközi zh-i. Felsorolások, meghatározások, fogalmak. Tudj mindent és gyorsan válaszolj mert kevés lesz rá az idő. A segédanyaga a kiindulópont. Ne azt tanuld csak de azt tudd betéve. Utána jöhet a könyv. Kidolgozottakat felejtsd el.
2019. jan. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, sokat segítettél!

Várom még a tapasztalatokat.

2019. jan. 25. 19:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Hátha segít valakinek a jövőben, leírom a tapasztalatom. Én írásbeliztem nála, a segédanyagát oda-vissza megtanultam, plusz a magam által kidolgozott előadás anyagot, és a könyvnek bizonyos részeit szintén saját kidolgozás alapján tanultam és könnyedén ötös lett, még elég is volt a 20 perc átnéznem a zh-t beadás előtt. És a könyv nagy részét nem is olvastam amúgy, szóval kicsit túl van hájpolva én szerintem ez a könyvből tanulj mindent szó szerint mert a könyv az szent. Azt tanultam amit előadáson, gyakorlaton leadtak, plusz E.J. segédanyagát és mindkét félévben ötöst kaptam.
2019. jún. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!