Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Nyíregyház...

Mi a véleményetek a Nyíregyházi Egyetem e-learninges tárgyairól?

Figyelt kérdés

Esetleg, aki már elvégezte az tudna róla mondani egy-két szót?

Csak interneten vannak fent az anyagok, itt is lesz belőle vizsga?

Mennyire nehéz megtanulni, sok felkészülést igényel? Nem tűnnek olyan bonyolult témának, de azért érdekelne, hogy mennyi időt érdemes rászánni egy-egy tárgyra.

Többet is fel lehet (vagy érdemes) venni egy félévben?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!



2019. jan. 28. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!


Mi a tapasztalatod az e-learninges tárgyakról?

Engem is érdekelne, hogy milyenek.

Köszönöm!

2020. szept. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon könnyűek nagyrészt, egyszerű témák, aztán egy még egyszerűbb számonkérés. Elég ha egyszer átolvasod a tananyagot vizsga előtt, és ki is tudod tölteni a tesztet, ami csak 10 kérdés ráadásul. Ha meg esetleg nem sikerül elsőre, akkor még kétszer próbálkozhatsz, de szerintem simán megvan bárkinek.

Hogyha megéri neked az a 6000 Ft egy félévre egy egyszerű C-s tárgyért, akkor szerintem nyugodtan vedd fel. :)

2020. szept. 10. 18:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Köszönöm az információt! :)

Szerintem felveszem! Azért is amiket írtál, na meg így nem kell több km-t utaznom a suliba.

2020. szept. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!