Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Német nyelvvizsga Lehetséges...

Német nyelvvizsga Lehetséges (B2)?

Figyelt kérdés

Most vagyok kilencedikes a német a második idegen nyelven (első az angol). És ugye 2020-tol elvileg a felső oktatásba kötelező egy nyelvvizsga. Vagyis ha az angolt leteszem akkor az alap vagyis nem kapom meg a 28 pontot.

Kellene még egy nyelvvizsga (ez esetben német ) hogy legyen többletpontom. Szóval a németet most kezdtem tanulni Szeptemberben. A Kon-Takt 1-ből tanulunk és a 3 C nél tartunk. (8 témakör mindegyiknek a,b,C része van ) szóval a kérdésem az lenne. Hogy. Le tudnék e tenni ilyen körülmények között egy B2-es nyelvvizsgát a négy év alatt . Úgy tízen kettedik elején jó lenne. Vagy mit tegyek a fejlődés érdekében ?? Nyelvtanfolyamok?? Hatékonyak ??? Mennyit lehet fejlődni ha nyáron beiratkozok? Előre is köszönöm a válaszokat:)


2019. jan. 28. 21:47
 1/1 anonim válasza:
Mindenképpen járj el külön tanárhoz, szerintem sokkal hatékonyabb, mint a nyelvtanfolyam. Ő felkészít a nyelvvizsgára, és ha oda jutsz, akkor mindenképp a BME B2-es nyelvvizsgát válaszd! Azon tuti biztos hogy átmész, még akkoris ha csak most kezded a német nyelvtanulást.
2019. aug. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!