Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki élelmiszerm...

Van itt olyan, aki élelmiszermérnökként végzett és azon a területen is dolgozik/dolgozott? Fontos kérdéseim lennének,2. éves élelmiszermérnök hallgatóként.

Figyelt kérdés
Most fogom kezdeni a 4. félévemet és habár eddig minden tárgyam elsőre meglett, mégis azt érzem, hogy csak magolok és konkrétan néha még azt sem értem, hogy miről tanulok. Ráadásul ezeket a bemagolt dolgokat következő hónapra el is felejtem.. Maga a szak nem álmaim szaka, de úgy vagyok vele, hogy ha már elkezdtem be is kéne fejeznem, de senki nem fog alkalmazni így, hogy mindent tudok és közben semmit.. Ha van itt relatíve nem régen végzett élelmiszermérnök, ő tőle kérdezném, hogy neki mennyire volt nehéz az elhelyezkedés és még egyebeket is kérdeznék majd ha lehet.

2019. jan. 31. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én ott végeztem élelmiszermérnökként, nyugodtan írhatsz. A képzéssel nagyon sokan nem voltunk elégedettek, bár azóta úgy hallottam a tanterven alakítottak. Elhelyezkedni nem könnyű, ha ebben akarsz dolgozni, de lehet munkát találni vele. Ez tőled is függ (költözési hajlandóság, nem mérnöki fizetés stb).
2019. febr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!