Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek volt ilyen szabadon...

Nektek volt ilyen szabadon választható tárgyatok (múzeumlátogatás, kirándulás)?

Figyelt kérdés
Láttam egy ilyet meghirdetve 4 kreditért és elviekben 4 szombati napon lenne egy múzeumi kirándulás. Ez tök jól hangzik és nekem tetszik, mert szerintem ez tök jó, de valahogyan gyanúsan jó... Mármint azért erre négy kredit az nem kevés és nem értem, hogy ez hogyan néz ki. Erre is adnának majd jegyet vagy ez hogyan működik?
2019. jan. 31. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól, mert az órák alatt csak múzeumba kell járni, az nem jelenti azt, hogy a számonkérések, és az azokhoz szükséges tanulás nem ér 4 kreditet. :) Nézd meg az adatlapját, biztos le van írva részletesebben. Gondolom a látogatásnál bőven kell jegyzetelni, és a számonkérésnél minden apróságot kérdeznek, vagy valami 1000 oldalas írást kell készíteni, vagy 1000 könyvet elolvasni, ami a kiállításhoz kapcsolódik. Vannak olyan tárgyak, ahol tényleg nem bemész előadásra és gyakorlatra felállású a tanítás, de 4 kreditet szerencsére nem vágnak hozzád láblógatásért.
2019. jan. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincsen megadva semmi sem ezen kívül, éppen ezért nem tudom, hogy ez mégis hogyan nézhet ki.
2019. jan. 31. 23:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztosan van hozzá feladat, de lehet, hogy nem sok. Én felvenném. Az első héten, gondolom, közlik a követelményrendszert (ha nem, megkeresed első héten a tantárgyfelelőst és megkérdezed), és ha úgy gondolod, leadod.
2019. febr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: egyébként igen, több ilyen tárgyam is volt, általában 2-5 oldalas esszéket kellett írni hozzájuk a kirándulás alapján, irodalmazás nélkül, igaz, általában 2 kreditesek voltak.
2019. febr. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!