Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Van közöttetek...

Egyetemisták! Van közöttetek olyan, aki Szeged-Budapest között (volt) bejárós?

Figyelt kérdés
Hétfőtől csütörtökig vannak óráim, így heti négy nap kellene ingázni. Általában 9.30-ra megyek. Van itt olyan, aki ezt így csinálta? Mennyire volt megterhelő?
2019. febr. 1. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem kizárt, hogy valaki ezt a távot ingázná naponta.
2019. febr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy milyen jármüvel akarsz bejárni, de szerintem túl sok idö lenne, nem hiszem, hogy megérné, meg bírnád.
2019. febr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
A párom csinálta. Igaz hétfőről keddre inkább foglaltam neki szállást, mert akkor reggel 8-ra kellett volna leérnie ami csak a hajnali 4 órás vonattal lehetséges, így nem aludt volna semmit. Attól függ mikor érsz haza és Budapesten belül mennyire laksz messze az állomástól. Ha a 16:45-öst elkapod még lesz időd eleget aludni, hogy az 5:53-assal mehess vissza (tegyük fel, hogy az állomás környékén laksz).
2019. febr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Vonattal közlekednék, diákbérlettel. Szeged egyik kertvárosi részén lakom, 30-40 perc alatt érek az állomásra. Utána a Nyugatitól kb. 15-20 perc alatt az egyetemnél vagyok, szóval az már nem vészes annyira.

Nekem csak egyszer kellene 8-ra mennem, de azt még kibírnám valahogy. Csak nem tudom, hogy ezt lehet-e így bírni hónapokig, illetve a vonat mennyire megbízható (pl. elég-e az 5 órásit elérnem, ha 8-ra megyek stb.).

2019. febr. 1. 20:06
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Akkor a te esetesben visszafele van, ő Budapesten lakott és Szegedre járt egyetemre. Nem tudom onnan mikor indul az első vonat, de valószínűleg megoldható, hogy beérj 8ra. Ha olyan szakra mész ami főként elmélet nem lesz gond, mert a vonaton tudsz tanulni, észre se veszed és elszáll az idő. A gyakorlattal viszont lehet baj, mert azt nem feltétlenül lehet a vonaton csinálni és túl sok időd nem lesz rá.
2019. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Brutális, hidd el. Sokszor lesz olyan, hogy elmarad órűd/hamarabb vége lesz, vagy pont az ellenkezője, be kéne menni valamiért, ügyet inzézni, HAK-iroda stb. Én is voltam bejárós, igaz, gimiben. De gondolj bele, mindez milyen vidám szakadó esőben, fagyban, süvít a szél, késnek a járatok...Ráaádsul én is messze laktam még a saját városomban is az állomástól. Totális kiszolgáltatottság úgy kb. mindennek.
2019. febr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!