Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék gyógyszerész?

Hogy lehetnék gyógyszerész?

Figyelt kérdés
2019. febr. 3. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvégzed egyetemen a gyógyszerész szakot.
2019. febr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Jelentkezel valamelyik orvosi egyetem gyógyszerészeti karára és elvégzed.


Ne haragudj, de a kérdésed elég furcsa.

2019. febr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy elvégzed valamelyik egyetem gyógyszerész szakát.
2019. febr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Melyik egyetemet ajánljátok Esztergom közelében??
2019. febr. 3. 14:01
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
A Dorogi Egyetem orvostudományi karát (DR-OTK). Oda akár biciklivel is járhatsz.
2019. febr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Off: már ezeréve nincsenek kimondottan orvosi egyetemek, és a gyógyszerészet külön karon is van, mint az orvosi.


On: Hozzád legközelebb Budapesten van gyógyszerészképzés. Ezen kívül még 3 egyetemre mehetsz: Szeged, Debrecen, Pécs.

2019. febr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bensdorp ***** válasza:

Semmelweis Egyetem van legközelebb, Budapesten.


Gyógyszerèszkarokra a bejutàsi feltétel 2 emelt érettségi: biológia ès kèmia/fizika, meg persze egy nem rossz àtlag.

A diploma feltétele pedig a sikeres vizsgàkon kívül 2 nyelvvizsga - ezeket javaslom mèg egyetem előtt megszerezni, mert alatta borzasztò nehéz időt szakítani rà.

2019. febr. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!