Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha újrakezdhetnétek a pályavál...

Ha újrakezdhetnétek a pályaválasztást, mit tennének?

Figyelt kérdés
Milyen más szakmát valasstanatok?

2019. febr. 4. 01:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel az építőipar csak egy minimálisan vonzott jobban mint a gépipar így utólag a fizetéseket meg a munkakörülményeket látva építőmérnöki helyett gépésznek tanultam volna.
2019. febr. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Matek szakra mennék.
2019. febr. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt amiben vagyok, csak nem hagynék ki 2 évet az érettségi után.
2019. febr. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálnám az orvosi felvételit. Féltem tőle és meg sem próbáltam. Azóta látom, h milyen emberek végeznek el különböző egyetemeket és megtapasztaltam azt is, h én mire vagyok képes.
2019. febr. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyógyszerészetire mennék.
2019. febr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Hát tuti nem mentem volna formatervező mérnöknek.. :D

Inkább elmentem volna egy jó gazdaságira most, hogy látom, ismerőseimnek milyen jó lehetőségeket nyújt akár már pályakezdőként. Például egy pénzügy számvitel..

Azt fontolnám meg, illetve valami IT szakot.

2019. febr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pályaválasztás alatt én a 12. osztályt értem. Orvosira mennék azonnal (biosz/kémia faktot vennék fel stb). Most 21 vagyok és orvosira készülök. Úgy is lehet venni, hogy elvesztegettem 3 évet a "pályaválasztásommal". Remélhetőleg nem is lesz több.
2019. febr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mérnökinformatikus szakra...


A jelenlegi szakmámban egészségügyi okok miatt nem tudok dolgozni.


Elképzelhető, hogy jelentkezem is a képzésre.

2019. aug. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!