Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvi segítség. Valaki érdemi...

Felvi segítség. Valaki érdemi választ tud adni a kérdésemre?

Figyelt kérdés

Felvin nem kell feltölteni az érettségit a 2006 után érettségizetteknek, mert azt ők fogják lekérni a rendszerből.

Ám kérik csatolni/feltölteni a középsulis bizonyítványt is.

Viszont tudom, hogy az érettségi eredményem sokkal jobb pontot hoz ki, így is fel kell töltenem a középiskolai bizonyítványt, vagy elég lesz nekik az érettségim?

A hitelesítő adatlap írja, hogy nem csatoltam dokumentumot a felvi-n, ezért a borítékba küldjem el a dokumentumok másolatát.

Szóval teljesen össze vagyok zavarodva, hogy most akkor mi is van, hogy is van?

Segítsen, aki tud!

Előre is köszönöm!


2019. febr. 6. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha egészen biztos vagy benne, hogy az érettségi jobb pontot hoz, akkor nem kell. De akkor töröld ki a jegyeidet az eredmények oldalról is, mert addig nem fog engedni hitelesíteni. Viszont attól még feltöltheted, automatikusan a jobbat nézik.
2019. febr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is tegnap csináltam meg. Nekem biztos, hogy az érettségi pontjaim jobbak lesznek, mint a sulis jegyeim. Az érettségi eredményemet sem töltöttem fel,mivel én is 2006 után szereztem meg őket.

Tehát a "középiskolai eredmények" részhez hozzá sem nyúltam, nem töltöttem ki, így a rendszer nem kért semmilyen dokomentumot feltölteni.

2019. febr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!