Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az érettségi bizonyítványba...

Az érettségi bizonyítványba beleírják azt hogy többletidőm volt az írásbelikor?

Figyelt kérdés
Remélem nem igy van mert ez szégyent hozna rám az életben :/

2019. febr. 7. 00:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem írják bele.
2019. febr. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Érdekes... A többletidő kell, de ne tudjon róla senki... Hmm...


De nem, nem írják bele. Csupán csak annyit, hogy milyen tárgyból milyen szinten hány százalékot értél el, és ez milyen jegynek felel meg.

2019. febr. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem beleírták, illetve a dupla szóbelit is.
2019. febr. 8. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogyan írták bele? Nekem nem lesz dupla szóbelim.
2019. febr. 9. 22:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ. Idegen nyelvből van egy olyan szabály, hogy bizonyos feltételek esetén megfeleltethető nyelvvizsgának. Ha nem a standardok szerint történt a vizsga, akkor ez a megfeleltetés nem érvényes, ezért bele kell írni, hogy ez történt. Más esetben (pl. történelem) nem írjuk bele. Hogy a többletidő is ilyen dolog-e, azt fejből nem tudom, de ha ez az eset érdekel, meg tudom nézni.
nov. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy ha nem nemzetiségi vagy emelt szintű idegen nyelvről van szó, hanem mondjuk sima középszint német, akkor eleve nem jogosít nyelvvizsgára, tehát nem kerül bele a többletidő.
nov. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!