Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek így van lehetősége...

Szerintetek így van lehetőségem bejutni egyetemre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy én jelenleg Szlovákiában lakom és itt is fogok érettségizni, viszont tudom, hogy Magyarországon kötelező a matek illetve történelem érettségi. Az érettségi lapot, amit itt még szeptemberben kellett leadnom - ezen szerepeltek azok a tantárgyak amikből szeretnék érettségizni - szóval nem volt köztük se a töri se a matek.


A szak amit kinéztem magamnak nem írta ki, hogy kellene a töri vagy a matek - mellesleg a Budapest Gazdasági Egyetemre készülök a felsőoktatási szakképzésre, turizmusra - de megfogalmazódott bennem a kérdés, hogy mi lesz, ha mégis kellene ez a két tárgy vagy csak az egyik és mivel nem lesz nem vesznek föl.


Szerintetek így van esélyem bejutni?


Válaszokat előre köszi! :)



2019. febr. 8. 17:45
 1/2 A kérdező kommentje:
Mellesleg csak azért írom ezt, mert itt Szlovákiában se a matekból se a töriből nem kötelező érettségizni.
2019. febr. 8. 17:47
 2/2 anonim ***** válasza:
Vedd fel a kapcsolatot az egyetemmel, ha megbízható választ szeretnél!
2019. febr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!