Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek hogy ment a biológia...

Nektek hogy ment a biológia OKTV II. kategória 2. fordulója?

Figyelt kérdés

Szerintem ez az esdigi évek legnehezebbje volt, kívàncsi vagyok, ti mit mondtok... egyszerűen nagyon sok feladatban nem tudtam rájönni, mit is akarnak, még internet segítségével sem tudnám jól megoldani szerintem...

Ez már szerintem nem biológiai tudás, amit elvárnak...


Vajon a mostani érettségi is ilyen nehéz lesz? Nyilván könnyebb az emelt érettségi, mint a verseny, csak viszonyítva az előző évekhez, félek, hogy az emelt érettségik is nehezebbek lesznek a megszokottnál...


2019. febr. 11. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Örülök hogy nem csak én éreztem így, kegyetlen feladatok voltak. Az elozoekbol csinalgattam eleg sokat es tenyleg siman mondhato hogy a legnehezebb volt. A genetikasat peldaul jol kimaxoltak ugyhogy az is boven meghaladja az eddigi szintet a masodik kategoriaban. Pigmentes meg az mrns spilicing hát :))) agyzsibbadas
2019. febr. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, de szerintem az egész agyleszívás volt, konkrétan nincs vagy 10 pont, amit biztosnak éreznék.... kíváncsi leszek a továbbjutás ponthatárára...
2019. febr. 13. 11:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudod mikor lesz eredmény?
2019. febr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!