Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptun gyűjtőszámlára való...

Szofiiiis kérdése:

Neptun gyűjtőszámlára való hibás utalás összegét vissza kapom?

Figyelt kérdés

Utólag vettem észre,hogy az utalás során rosszul írtam a közlemény rovatba a neptun kódomat.

Elérhetőséget nem találok, ilyenkor kit kell keresnem,mi a teendőm.



2019. febr. 12. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
TOn utána néznek és elkönyvelik a gyűjtőszámlán. Visszakapni nem fogod.
2019. febr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm a kolit utalta rosszul. Kell egy dokumentum az utalásról, mikor utaltad hova stb, szóval a szelvény. Attól függ, mit utaltál, ha tanulmányokkal kapcsolatos, akkor TO és a nevedre írják, mintha átutaltad volna rendesen. Visszakapni nem fogod tényleg, de olyan lesz, mintha rendesen elutaltad volna, ha érted mire gondolok, nálunk legalábbis így volt (Debreceni Egyetem).
2019. febr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A tanulmányi osztályom azt mondja nem tud mit kezdeni ezzel. És közben találtam az egyetemem honlapján egy gyűjtőszámlával kapcsolatos menüpontot, ahol ezt írják:

Amennyiben hibás utalás történik, és a becsült beérkezési idő utáni egy hétig a hallgató nem keresi a beutalt összeget, úgy az összeget a hibalistáról visszafordítjuk a forrás számlaszámra. Az újbóli utalás költsége a hallgatót, vagy az utalást végzőt terheli, de a legfontosabb, hogy késve fog megérkezni az összeg.


Csak ez így elbizonytalanít,ha azt mondjátok nem kapom vissza.


(Miskolci egyetem)

2019. febr. 12. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!