Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés
Szofiiiis nevű felhasználó kérdése:

Neptun gyűjtőszámlára való hibás utalás összegét vissza kapom?

Utólag vettem észre,hogy az utalás során rosszul írtam a közlemény rovatba a neptun kódomat.

Elérhetőséget nem találok, ilyenkor kit kell keresnem,mi a teendőm.

Keress kérdéseket hasonló témákban: egyetem, Neptun-rendszer, gyűjtőszámla

febr. 12. 10:56  Privát üzenet  

A válaszok
TOn utána néznek és elkönyvelik a gyűjtőszámlán. Visszakapni nem fogod.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 12. 11:04 Privát üzenet
Ismerősöm a kolit utalta rosszul. Kell egy dokumentum az utalásról, mikor utaltad hova stb, szóval a szelvény. Attól függ, mit utaltál, ha tanulmányokkal kapcsolatos, akkor TO és a nevedre írják, mintha átutaltad volna rendesen. Visszakapni nem fogod tényleg, de olyan lesz, mintha rendesen elutaltad volna, ha érted mire gondolok, nálunk legalábbis így volt (Debreceni Egyetem).

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 12. 12:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A tanulmányi osztályom azt mondja nem tud mit kezdeni ezzel. És közben találtam az egyetemem honlapján egy gyűjtőszámlával kapcsolatos menüpontot, ahol ezt írják:

Amennyiben hibás utalás történik, és a becsült beérkezési idő utáni egy hétig a hallgató nem keresi a beutalt összeget, úgy az összeget a hibalistáról visszafordítjuk a forrás számlaszámra. Az újbóli utalás költsége a hallgatót, vagy az utalást végzőt terheli, de a legfontosabb, hogy késve fog megérkezni az összeg.

Csak ez így elbizonytalanít,ha azt mondjátok nem kapom vissza.

(Miskolci egyetem)

# 3/3Időpont febr. 12. 19:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
EMAG-nak visszaküldött nem hibás termék árát mikor utalják vissza ha UTÁNVÉTTEL fizettem?
".7085 számlám az elszámolási időszak végén hitelkártya tartozása: 145.455 Ft, mely alapján 2017. 02.28-ig minimum fizetendő összeg: 7.323 Ft. OTP Bank"?
Ha téves számlaszámra küldöm a pénzt, de viszont a név, ami most például Géza Pista Kft. , akkor elutalja a pénzt, nem jelez hibát?
Többet utalt az üzlet véletlenül, jogom van megtartani?
Eladtam egy csomagot utánvéttel de banki utalást választottam ahelyett hogy a postás hozza ki, véletlenül rossz nevet irtam, de a számlaszám stimmel ahova akartam, mi a teendő?...
Feladtam a postán egy csomagot, utánvétellel volt, banki átutalásos módszert választottam, de elirtam a lakcimet és a nevet, a számlaszám az viszont stimmel, mi a teendő nem kapom igy meg a pénzt?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!