Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

PhpMyAdmin futtatása MYSQL-el?

Idén szakmai informatikát ismételek. Az SQL feladatokhoz a WampServert használjuk suliban, de tavaly XAMP-ot jelöltük be az érettségire. Viszony idén amikor újra jelentkeztem, nem emlékeztem a tavalyira, véletlenül a MySQL-t jelöltem be a XAMP helyett. Esetleg valakinek van tapasztalata ezzel a MYSQL-el kapcsolatban? Szerinteten nagyon rossz lehet? Sajnos WampServert nem lehet választani érettségire. És ha mégis az Xamp a jobb, akkor szerintetek utólag lehet módosítani?

Keress kérdéseket hasonló témákban: iskola, érettségi, oktatás, vizsga, szakma, szerver, hálózat, informatika

febr. 12. 20:43  Privát üzenet  

A válasz
Mindegy melyiket választod. Nem ez a lényeg. Az SQL mind a kettőben ugyanaz. A parancsok nem változnak.....

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 13. 01:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha AIDA stabilitásteszt futtatása után, ki és bekapcsolás lelassúl a gép, az jelenthet hardver hibát?
AIDA64 terhelésteszt futtatása alatt hullámzik a kép. Mi lehet a gond?
Netplwiz futtatása helyett, hogyan lehet eljutni a felhasználói fiókokhoz?
Külső merevlemezről (USB 3. 0) játékok futtatása mennyire jó?
Mikor létrehozunk adatbázist a phpmyadmin-ban, kéri a karakterkészlet típusát, már nem emlékszem melyiket kell kiválasztani a latin2_hungarian_ci vagy az utf8_hungarian_ci-t?
Megterhelő-e a laptop számára és a jövőbe hibát okozhat a játékok futtatása?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!