Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debrecen egyetem, milyen...

Debrecen egyetem, milyen levelező szakok vannak?

Figyelt kérdés
Linket tudtok küldeni mert sehol nem találom?

2019. febr. 13. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

www.felvi.hu

Még ezt is tudja!

Ha nagyon nem megy (a fenti cím beírása után meg kell keresni egy menüpontot és rá kell kattintani):

[link]

Ezzel meg tudod keresni, 2019 szeptemberében milyen levelező szakokat kíván indítani a DE.

2019. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, és a ponthatárokat hol találom?
2019. febr. 13. 19:09
 3/8 anonim ***** válasza:
www.felvi.hu
2019. febr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsi de ott nem látom, levelező szak megvan amit szeretnék, de a pont nincs feltűntetve
2019. febr. 13. 19:17
 5/8 A kérdező kommentje:
2018 ponthatár megegyezik a 2019 vel?
2019. febr. 13. 19:27
 6/8 anonim ***** válasza:

ma 19:27

Egyszerű példa: egy szakra 10 embert vesz fel egy egyetem. a 10 legtöbb pontot elérő bejut, a maradék nem. A 10. ember pontja abban az évben a ponthatár. Magyarul 1-2 szak kivételével, ahol ugyanígy van végül eldöntve a ponthatár, csak államilag meg van növelve a minimum (az úgynevezett "humán beállítottságú" vagyok szakokból jópár), a ponthatár teljes mértékben attól függ hogy hány ember, hova, hány ponttal jelentkezik. Vagyis, a 2019-es ponthatárok akkor fognak kiderülni, ha már mindenkit felvettek a megfelelő helyre.

2019. febr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 2019-es ponthatárok valamikor júliusban lesznek meghatározva. Az mindig a jelentkezők számától és pontszámától függ.
2019. febr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 2019-es ponthatárokat a felvételi eljárás során határozzák meg majd július végén. Ezt is meg lehet találni az oldalon, csak arra a menüpontra kell kattintani, amiben vélhetően erről (is) találsz információt. Ha az oldal egyébként egyszerű, érthető menüpontjainak kezelése sem megy, akkor pedig nem célszerű a felsőoktatásba jelentkezni. Van így is épp elég hótt' hülye diplomás, nem kell szaporítani őket.
2019. febr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!