Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debreceni Egyetem gólyatábora...

Debreceni Egyetem gólyatábora milyen?

Figyelt kérdés
2019. febr. 15. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
attól függ milyen beállítottságú vagy
2019. febr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

de hogy mondjak valami érdemit olyan kb. mint egy fesztivál, este élő zene, nappal meg feladatokat csináltok, hogy jobban összekovácsolódjon a csapat

ha jó csapatvezetőket fogsz ki, akkor szerencséd van:D az enyém jó volt

összességben jó kis buli max ha nem tetszik lelépsz, nem gáz az

2019. febr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És milyenek a feladatok? Miket kell csinálni?
2019. febr. 16. 12:29
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ, kiket fogsz ki csapatvezetőnek, illetve csopitársaknak. Az én csapatom erősen iszákos volt és csak 18+ témákról beszélgettünk. Például szexsztorik, hánnyal voltál, szűz vagy-e, fantáziák, piás játékok, de nagyon durván. Ha nem ittál legalább valami sört vagy gyengét minden nap, akkor nem is tudtál játszani. Ezt úgy kell elképzelni, hogy beültek egy koliszobába vagy szabadtéren valahol, mert van ugye "csapatépítés", amikor együtt van a csapat sülve-főve. De hallottam, hogy máshol szóba sem kerültek ilyen témák, ilyen lightosan ismerkedtek, szóval nagyon a társaid beállítottságától függ.


Lesz egy rahedli akadályverseny, feladatok az egyetem körül, este is, délelőtt is, majd mindennap konkrétan. Ezek egy idő után unalamsak, de nem voltak vészesek, ameddig mindegyikre van önként jelentkező. De olyan is volt, hogy mindenkinek be kellett állnia.


A gólyatábor előnye, hogy együtt mentek beiratkozni, a csopivezetőket lehet faggatni, mert sokszor kar-beliek, tudnak mesélni a tanárokról, egyetemről előre.


Ugyanakkor volt a tárgyfelvétel, amikor a tábor (nekünk legalábbis), így elég nehéz volt felvenni gyorsan a tárgyakat, mert közben mentek ugye a vetélkedők és alig tudtál félrevonulni.


Hajnali kettő előtt sosem fogsz ágyba kerülni. Este vannak koncertek, de sok lesz az ittas és a perverz alak, erre nagyon figyelj. Alkoholt lehet bevinni. De ha véget érnek a csapatprogramok lóghatsz ásokkal is, csapaton kívül, találkozhatsz a szakról másokkal, vagy ha megunod szimplán felmész aludni a koliba.

2019. febr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!