PTE, SzTE pszicho?

Figyelt kérdés
Sziasztok, PTE és SZTE pszichológia szakáról tud valaki tapasztalatokat írni?

2019. febr. 16. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Én az SZTE-n vagyok elsőéves. Eddigi tapasztalataim elég vegyesek. Van néhány kivételesen jó tanár, akik nagyon érdekes előadásokat tartanak. Vannak akikhez kb aludni megy be az ember, és van olyan is, akiről fogalmam sincs hogy taníthat egyáltalán egyetemen, olyan szinten minősíthetetlen. A vizsgák összességében nem nehezek, én nem szakadtam meg a vizsgaidőszakban legalábbis.

Amit tudok ajánlani, hogy mielőtt döntenél, mindkét városba menj el, tölts el néhány napot, és azt is vedd figyelembe, hogy melyik hogy tetszett, milyen a város hangulata, stb. Mert úgyis ott fogsz minimum 3, de lehet hogy 5 évet is “lehúzni”. Szóval szerintem ha nem is fontosabb, de legalább ugyanannyira fontos, hogy a városban is jól érezd magad, ne csak az egyetem milyenségét vedd figyelembe.

Ha vannak konkrét kerdeseid szívesen segítek, írj nyugodtan.

2019. febr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszod!:)
2019. febr. 17. 08:41
 3/3 anonim ***** válasza:
23%
Ha ezt úgy kérdezed, hogy egyik várost se ismered, akkor én azt ajánlom, hogy Szegedre menj. Én Pécshez közel lakok, és Szeged sokkal jobb város. Színvonalban mindkét egyetem ugyanolyan.
2019. febr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!