Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elsősegély vizsga ínhüvelygyul...

Elsősegély vizsga ínhüvelygyulladással? Jó ötlet ez?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy holnap délután lesz az elsősegély vizsgám és most estére nagyon bedurrant a bal csuklóm. Csak akkor nem fáj, ha "lógatom", ahogy hátrafeszítem be tudnék csinálni a fájdalomtól. Márpedig az újraélesztésnél pont ezt kell tennem majd.

Gondolom nem úszhatom meg még így sem, nem is szeretném, de tényleg brutál, pedig nem az első.

Összeszorított foggal csináljam végig, vagy inkább hagyjam ki?

(Hozzáteszem, nem szívesen fizetném be újra a 8200 forintot.)



2019. febr. 18. 02:36
 1/2 A kérdező kommentje:
És az kimaradt, hogy támaszkodni nem tudok rajta, márpedig közben a súlyom valamennyire rá fog nehezedni.
2019. febr. 18. 02:38
 2/2 anonim válasza:
51%

Én elmennék vele orvoshoz, hátha tud rá valami gyógyszert, amitől a vizsga idejére kevésbé fáj.

Bár én kihagynám a vizsgát, de azt is tudom, hogy fontos. Nekem térdsérüléssel kellett órát tartanom, így megértem. :)

2019. febr. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!