Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van különbség a levelezőn...

Van különbség a levelezőn elvégzett egyetemi diploma és a nappalin végzett között?

Figyelt kérdés

2019. febr. 20. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2019. febr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindkettő diploma, de levelezőn nyilván nem lehet annyit, olyan részletesen megtanítani, és nem is fogsz. Pláne ha valami olyan szakot néztél ki ami gyakorlatiasabb dolog. Én anno összehasonlítottam az előadásanyagokat amit nekünk nappalisoknak és amit levelezősöknek adnak le. Levelezőn rövidebb volt az anyag, kevésbé ment bele a részletekbe, voltak témák amit egészében hiányoztak. Na meg utána a munkaerőpiacon is SOKKAL többet ér a nappalin szerzett diploma. Meg nem tudom, hogy mindenhol így van-e, de nálam bele van írva, hogy nappali tagozaton szerzett.
2019. febr. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!