Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális, hogy így érzek?...

Normális, hogy így érzek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval az történt,hogy a legjobb fiúbarátom és lánybarátom találkozott. Én szerveztem az egészet.Gondoltam jól el leszünk.Hármasban voltunk végig. Most találkoztak másodszor. Az egész tali alatt le se szartak,és ez nagyon rosszul esett.Kicsit féltékeny voltam a legjobb barátnőmre mert vele fogalakozott végig. Haza kísértük a barátnőmet és miközben sétáltunk.Megkérdeztem tőle hogy amugy neki tetszik?? Igent mondott és ez nekem nagyon rosszul esett.

2019. febr. 20. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Sok emberrel előfordul, hogy jószándékkal közös találkozót szervez a barátaival, akik még nem ismerik egymást, erre a dolog túl jól sül el és annyira megkedvelik egymást, hogy őt magát önkéntelenül kihagyják a beszélgetésből. Ez akkor is rosszul esik, ha mindhárman lányok vagytok. Azonban ha az egyik tag fiú, aki mindkét lánynak szimpatikus, az ösztönösen egy versenyhelyzetet idéz elő a barátnők között. Jól esett addig, hogy a "fiúbarátod" csak a tiéd, csak veled foglalkozik. Fontosnak érezted magad mellette, mert hát mégiscsak ellenkező nemű, mégha nem is tekintettél rá eddig potenciális szerelmi tárgyként. És akkor jön a barátnőd, és "elveszi" tőled. Pont a barátnőd, aki szintén egy fontos ember az életedben. Senki sem hibás ebben a történetben. Érthető, hogy sokat foglalkoznak egymással, hiszen szimpatikusak egymásnak és csak nemrég ismerkedtek meg. Azonban a te érzéseid is teljesen érthetőek. Önzőnek tűnhetnek, de valójában teljesen jogos a fájdalom. Bárki érezhet így. Az emberek általában elnyomják ezt magukban, mert önző érzésnek tartják és szégyellik, hogy ilyen gondolataik vannak. Pedig bizony ez is az emberi természet része, így kell elfogadni.
2019. febr. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen mással is. Sztem keress másik srácot barátnak
2019. febr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!