Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Jelentkeztem a Boronkayba Vácra szerintetek behivnak angol haladó nemet kezdore? Magyar:40. Matek:25 és a vitt pontom 100/90. A honlapon az van h 190 ponttól hívnak be de nekem 180 lett. Jok az atlagaim jeles tanuló vagyok.

Kérdések hasonló témákban: felvételi, szóbeli, Boronkay György

2019. febr. 22. 21:56  Privát üzenet  

A válaszok
Ha a ponthatártól 10 ponttal lemaradtál sanszos hogy nem :/

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2019. febr. 22. 22:17 Privát üzenet
Nem ismerem az iskolát, de ha a honlapon 190 pont van, akkor sajnos nem hívnak be😟

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2019. febr. 22. 22:17 Privát üzenet
Váci vagyok, de már 20 éve, hogy ilyen dolgokkal találtam magam szembe. Jelenleg nem ismerem a mostani rendszert, de egy dologban biztos vagyok. A Boronkay a legerősebb és a legnehezebb bekerülni Vácon, jelentős volt mindig a túljelentkezés. De sok sikert kívánok hozzá.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 2019. febr. 22. 22:30 Privát üzenet

Másik tagozatot

nem jelöltél ?

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2019. febr. 22. 22:31 Privát üzenet
Én is váci vagyok. Angol szóbelire hívtak be (mondjuk már ennek is van már 6 éve, azóta nem tudom, hogy mi a helyzet, máshol érettségiztem), viszont pár ponttal maradtam le én is és engem behívtak. Hátha. :)

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2019. febr. 22. 22:53 Privát üzenet
Már kint van a Boronkay honlapján a nyelvi szóbelire behívottak névsora.

# 6/8Időpont 2019. febr. 25. 12:09 Privát üzenet
Idén nem módosítottak a ponthatárokon... március 18. körül várható az ideiglenes rangsor.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 2019. febr. 25. 12:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kiderült,hogy végül rosszul számoltunk és 186/190 de nem hívtak be. A barátnőm 187/190 őt behívták. Nembaj még a Radnóti és a Váci Madách összejöhet.

# 8/8Időpont 2019. febr. 26. 07:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A kresz vizsgák lehetnek hétvégén vagy csak hétköznap vannak?
Nagyon nagy különbség van kezdő, haladó és profi gitár közt? Illetve mik a különbségek ha vannak?
Szerintetek aranyos vagy idegesítő az amikor egy magyarul tanuló külföldi (ugyan helytelenül) de magyarul ír valamit?
Nappali tagozatos diákként hogyan tudnék törlesztőre telefont venni?
Könyvből meg lehet tanuló a fényképezés alap haladó és profi fényképezés fortélyait?
Tudnátok ajánlani olyan angol nyelvű könyveket amiket egy közép/haladó szintű tanuló élvezettel tud olvasni?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!