Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik egyetemre menjek, ha...

Melyik egyetemre menjek, ha rendezvenyszervezo szeretnek lenni?

Figyelt kérdés

2019. febr. 23. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyikre sem.
2019. febr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz nem kell egyetem. Keresd a rendezvényszervező szakképesítést, ha mindenképpen az akarsz lenni.
2019. febr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valóban felesleges egyetemre menned, két féléves OKJ bőven elég lesz, ha ennyi a célod, édesmindegy.
2019. febr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 sm's girl ***** válasza:
100%
Ha mindenképpen egyetemi képzésben gondolkodsz akkor szerintem egy turizmus-vendéglátás szakot kellene elvégezni, egyik ismerősöm is a szakmai gyakorlatát turizmus szakról egy rendezvényszervező cégnél tölti és már felajánlottak neki egy főállású helyet az adott cégnél. Az egyetem pedig szerintem nem számít olyan sokat hogy melyiken végzed el..
2019. febr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én gyerekkorom óta rendezvényszervező szeretnék lenni, szeptemberben kezdtem a BGE-n turizmus vendéglátás szakon. Ki is iratkoztam. Az mellékes, hogy számomra nagyon rossz volt az egész egyetem, de rájöttem, hogy ehhez elég az OKJ is, nem akartam fölöslegesen tovább szenvedni a turizmusos, gasztrós tárgyakkal.
2019. febr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Igen, tudom, hogy egy OKJ-s kepzes is epeg, de egy diplomaval a kezemben tobb eselyem van elhelyezkedni, es persze ki tudja, lehet nem is rendezvenyszervezo leszek, es akkor jol jon, hogy ertek mashoz:))
2019. márc. 16. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!