Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megúszhatom még, hogy kifizett...

Megúszhatom még, hogy kifizettessék velem a tandíj felét?

Figyelt kérdés

Március végén telik le a képzési idõm másfélszerese, de addigra nem lesz meg a nyelvvizsgám. Járok angolból magántanárhoz, és olvastam, hogyha bemutatok arról egy igazolást, hogy részt veszek felnõttképzésen, olyan helyen, amelyiknek van engedélye is, akkor még lehet haladékot kérni.Sajnos, ahová én járok, ott valószínūleg nem fognak tudni adni ilyen igazolást, de most akarom majd megkérdezni. Vagy pedig akkor be kell iratkoznom egy olyan nyelviskolába, amelyiknek van ilyen engedélye.

Elõre is köszönöm!


2019. febr. 23. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem adtak haladékot. :(
2019. febr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia,köszi a választ. Megkérdezhetem, hogy így is próbáltad, hogy igazolást mutattál arról, hogy részt veszek felnōttépzésen? Mert elvileg így kell hogy adjanak haladékot, ezt az oktatási hivatal oldalán olvastam, a kérelemben van benne.
2019. febr. 23. 22:12
 3/3 A kérdező kommentje:
*veszel*
2019. febr. 23. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!