Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyógypedagógia tanak alap...

Gyógypedagógia tanak alap diploma után lesz munkám vagy továbbképzés nélkül nem vesznek fel dolgozni sehová?

Figyelt kérdés
Ha a 4 éves egyetemen csak a tanulásban akadályozottak pedagógiája szakirányt végzem el, diplom után fel fognak venni valahová dolgozni, vagy kell még továbbképzésre mennem? Vagy ez a szakirány elegendő? Most elsős vagyok, de ahány ember annyi félét mondanak. Valaki akinek van biztosabb tapasztalata vagy ismertsége, leírna hogyan is van ez. Előre is köszönöm :)

2019. febr. 24. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell továbbképzés, Pesten biztosan lesz állásod, de nagy valószínűséggel vidéken is. Csak nem feltétlenül a leg-csillivillibb intézményben, ahol a gazdag / értelmiségi anyukák diszgráfiás gyerekőcei mosolyognak rád édesdeden...
2019. febr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%

Nekem gyógypedagógusok mondták (én is elsős vagyok), hogy a tanak az, amivel biztosan lesz munkája az embernek. Legutóbb pedig azt hallottam, hogy a pszichopedagógia is olyan, amivel több helyre is lehet menni.

De az az igazság, hogy olyan szintű gyógypedagógus hiány van mindenhol, hogy lepkehálóval vadásznak az új munkaerőre, szóval biztosan nem kell aggódnunk,hogy lesz e munkánk. :D

2019. febr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!