Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A szakdolgozatom témáját...

A szakdolgozatom témáját segít valaki megválasztani?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A német titkosszolgálatokról szeretnék írni, de nem tudom pontosan, hogy ez elegendő-e lenne egy szakdolgozatnak. Esetleg valami ötlet?

2019. febr. 26. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért arról biztos van elképzelésed, hogy a tartalomjegyzék hogy nézne ki. Add be a téma leírást, és majd eldöntik. (Gondolom nálatok is így működik a dolog.)
2019. febr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Változtattam. A hidegháború titkosszolgálatai szeretném bemutatni, mert a németekről elég kevés van fent, amiből összeollózni egy szakdolgozatot eléggé nagy kihívás lenne. Esetleg valami weboldalt tudtok, ahol utána tudok ezeknek nézni?
2019. febr. 26. 13:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy hívják, hogy irodalomkutatás. Ma már nem kell könyvtárakat bújni, de hogy még ki is guglizzuk neked... már bocsi.
2019. febr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Konzulenseddel mért nem beszélsz?

Talán ő kicsit jártasabb a témában és tud segíteni egy pár dologban, lehet, hogy még konkrétabb témát tud neked mondani ezen belül is.

2019. febr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elsőnek üzenném, hogy weboldalt kértem, ahol utána lehetne nézni forrástanilag, és nem olyan random dolgokat dobál be mint a gugli. Fröcsögni meg befrémelni azért van időd ahogy látom. A címem már megváltozott, a német és szovjet titkosszolgálatokat fogom összehasonlítani.
2019. febr. 26. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!