Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ev vegere meglesz...

Szerintetek ev vegere meglesz az 1,7 bol a 2 es? Matematikabol

Figyelt kérdés

Nagyon aggodom ! Es tanulok is rendesen es a ropdolgozataim mindig vagy2 vagy 3,4,5.

Viszont most lerontotta az egeszet a nagydolgozat ami 200% os lett a kretaban es 1,78 rol le rontotta 1,7 re

Mit tegyek? Remenytelen az egesz?



2019. febr. 27. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem reménytelen. Ha ennyire rossz az áltagod, valami nem megy. Mit vesztek épp? Hányadikos vagy?
2019. febr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs lehetőség a TZ javítására? Ha igen és nem az lenne, hogy mellékerül a jegy (tehát kaphatnál még egy 1-est, ha nem sikerül), akkor a helyedben mindenképpen megpróbálnám. Nem vesztesz semmit.

Egyébként 1,7-el át szoktak engedni, viszont az nagyon fontos lenne, hogy semmiképp se ronts tovább. Bár ha nem kapsz rendszeresen karókat, akkor szerintem bőven lehet még 2-es, akár 3-as is ez a jegy júniusig (ha érettségizel, akkor viszont nagyon szedd össze magad, véletlenül se szerezz több 1-est!).

Én amúgy többször kíséreltem meg a lehetetlent matekból a gimiben, mint pl. 1,33-as átlag kerek 2-esre történő felhúzása május közepe és június eleje között :D sikerült is, igaz, látástól vakulásig gyakoroltam és az akkor megírt évfolyamvizsga jegye négyszeres értékű volt meg órán is egy hónapon keresztül minden egyes alkalommal írt a csoport érettségi feladatokból.

2019. febr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Nem reménytelen, de ám ha ennyire rossz az átlag akkor nyilván nem megy és valamit nem értesz. Miért nem jársz külön tanarhoz aki csak veled foglalkozik és tényleg meg a leg aprob részletet is csak neked el magyarázza, le írja stb?!
2019. márc. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!