Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a szóbeli a Károlyi...

Milyen a szóbeli a Károlyi Mihály Magyar-Spanyol tannyelvű gimnáziumban?

Figyelt kérdés
Kissé izgulok szóval kiváncsi lennék hogy mire számíthatok majd
2019. febr. 28. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Nehéz. Maga a feladat nem annyira nehéz, mint a központi,de a szituáció azért elég nehéz. 3-4 tanár ül bent, 2 gyerek felkészül 1 gyerek felel. A tanárok amúgy kedvesek.


A honlapon le van írva részletesen milyen feladatok vannak. Itt nem ismerkedni akarnak, ténylegesen a tudásodat nézik .


Én tegnap voltam. A magyaron hibátlan lett, nagyon megdicsértek.

A matekban volt hiba, de többnyire az is jó volt.


Én utolsó helyre írtam ezt a sulit amúgy.


Ne izgulj, ha a központit meg tudtad írni olyanra, h behívnak, akkor ez is menni fog.


Sok sikert! Majd írj, h milyen volt neked!

2019. febr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát én szombaton fogok szóbelizni, és az a baj hogy a Leövey szóbeli 8-kor lesz, a Károlyi meg 11-kor, szóval remélem hogy sikerülni fog. Amúgy köszi hogy írtál meg a jókivánságot
2019. márc. 1. 01:35
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja mégsem 11 hanem később
2019. márc. 1. 01:43
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja és a szövegértésnél mennyire hosszú szöveget fogok majd kapni?
2019. márc. 1. 09:39
 5/9 A kérdező kommentje:
Most vagyok túl a szóbelin. Hát sajnos mateknál sok hibát vétettem mert nem figyeltem oda rendesen, de remélem hogy részpontokra kapok pontokat, a magyar meg többnyire jól ment, kb csak 2 pont veszteség lesz
2019. márc. 2. 13:14
 6/9 anonim ***** válasza:
hát akkor ez kevés lesz, a matekot nagyon nézik
2019. márc. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, elolvastam, hogy megvolt a szóbeli - remélem felvesznek!!!!! Kérlek szépen, majd írj, hogy sikerült e bejutni. SZURKOLOK!!!! HAJRÁ! :)


Én is Károlyis voltam, remélem Te is olyan szerencsés lehetsz, hogy e csodás iskolában töltöd a legszebb éveid.

2019. márc. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, bekerültél ?
2019. máj. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy a Leöveybe ?
2019. máj. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!