Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Munkaugyis okj kepzessel, es...

Munkaugyis okj kepzessel, es meg par dologgal kapcsolatba valaki segitene/elmagyarazna?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy most vagyok 17 eves, es egyeb okokbol el kell koltoznom otthonrol, es a sulit otthagyom, el kell mennem okj-s hegesztore mert kulfoldon fixen lenne munkahelyem. Az a gaz hogy most sacc meg egy evig viszont itthon kell lennem, es egy olcsobb alberletet(havi 50) plusz a rezsit nem tudom tudom e fizetni, azt se hogy havonta mennyi jar majd, illetve munkanelkuli segelyt ilyenkor kapok? Vagy mibol tudnam magamat fent tartani? Az az ifjusagi garancia rendszer? Vagy mellette el tudok menni dolgozni? Mar egy honapom sincs mire elkezdodik es nem vagyok kepbe, vaktaba nem akarok fejest ugrani ebbe

2019. febr. 28. 21:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!