Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

A BGEn mikor adják az ösztöndíjat?

2. Féléven vagyok az első félévet 3,82vel zártam. Amire már jár ösztöndíj ahogy tudom, de ezt mikor utalják mert a neptunban se látok semmilyen ösztöndíj infót.

Keress kérdéseket hasonló témákban: BGE, ösztöndíj, kifizetés, Neptun, pénz, BGF-KVIK, PSZK, átlag

márc. 8. 14:53  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Az lemaradt, hogy államin vagyok

# 1/2Időpont márc. 8. 14:54 Privát üzenet
Március-április körül szokták utalni, egyben az első 3 hónapot, aztán ahogy esik.

# 2/2Időpont márc. 8. 15:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehet reklamálni, hogy adják meg az ösztöndíjat, ha 4 századdal csúsztam le róla? (ELTE)
Egyetemeken a tanulmányi ösztöndíjat csak 1x adják, vagy minden hónapban jár?
Fősulikon hány %-os átlag fölött adják az ösztöndíjat és az kb mennyi?
A Debreceni Egyetemen a súlyozott átlag alapján adják a tanulmányi ösztöndíjat?
Ha a szigorlatért nem jár kredit akkor az ösztöndíjba nem is számít bele az a jegy? (mert ugye az ösztöndíjat kreditátlag szerint adják)
Középiskolában az ösztöndíjat rászorultság miatt, vagy tanulmányi átlag után adják?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!