Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bursa Hungarica ösztöndíj...

Sm's girl kérdése:

Bursa Hungarica ösztöndíj folyósítás mikor?

Figyelt kérdés
Sikeresen elnyertem ettől a félévtől kezdve a Bursa H. ösztöndíjat, megkaptam az értesítést viszont nem volt teljesen érthető az utalási rend. A suliban kapott ösztöndíjakkal kapom együtt, vagy ezt külön utalják, illetve minden hónapban vagy egy összegben? Válaszaitokat előre is köszönöm!

2019. márc. 9. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Neptunon látod külön-külön tételként, hogy milyen ösztöndíjad van és mekkora összegű, illetve az utalás napját is látod. A számlámra azonban már minden ösztöndíj egy összegben szokott érkezni, nem külön tételenként.

A Bursából pedig áprilisban együtt küldik a február, március és április havi összegeket, utána pedig havonta. Az őszi félévben pedig októberben együtt a szeptember és október havi, utána havonta.

2019. márc. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Okés köszi :) És az lehetséges hogy már most márciusban küldik, mert az emailben a folyosítás kezdetéénél március volt..
2019. márc. 10. 10:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de én eddig mindig áprilisban kaptam először. Minden hónap 10.-én utalnak, ha az hétvégére esik, akkor előtte szokták. Én most nem kaptam.
2019. márc. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!