Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valakinek van tippje hogy ne...

Valakinek van tippje hogy ne izguljak annyira doga közben?

Figyelt kérdés
Megtanultam mindent kb másfél óra alatt, sikeresen felmondtam magamnak de már most nagyon ráizgulok (tz) doga elött meg pláne. Tippek?

2019. márc. 10. 15:41
 1/2 anonim válasza:
100%
Segíthet ilyenkor ha azt mondogatod magadban, hogy tudsz mindent nincs miért izgulni. Vagy magadban énekelsz egy dalt, amit szeretsz. Nekem az szokott segíteni, ha előtte beszélgetek másokkal, mert olyankor nem koncentrálok csak a dolgozatra. Egyél előtte majd valamit, mert éhesen nem tudsz kellő képpen odafigyelni.
2019. márc. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vizsgadrukk ellen nagyon jót tesz a citromfű tea és szinte bármilyen imaginációs-meditációs gyakorlat, hiszen ez utóbbi az önhergelő gondolati mókuskerékből zökkent ki. A YouTube-on rengeteg meditációt találsz. Egyébként az igaz, hogy dolgozatot nem jó üres hassal írni, mert vércukorra szükséged van, de az sem tesz jót, ha közvetlenül előtte eszel, mert az emésztés energiát von el. Annyit javaslok még, hogy fehérjedúsan étkezz, az segít a gondolkodásban.
2019. márc. 13. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!