Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pénzügyi számviteli ügyintéző...

Pénzügyi számviteli ügyintéző esettanulmányt küldene nekem valaki?

Figyelt kérdés

Sajnos nem magyarázták el megfelelően hogyan is kell ilyet írni. Néztem pár mintát, de ilyen mennyiségű adatot nem találok egyetlen beruházásról sem.

Ha valaki tudja miről beszélek és van neki ilyen megírt esettanulmánya, kérem küldje el nekem.



2019. márc. 10. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugye az meg van, hogy a pályázati dokumentiációt/ megvalósíthatósági tanulmányt az önkormányzattól vagy a vállakozástól kell elkérni? Ha ezekben nincs benne egy-egy adat akkor kitalálsz valami reálisat, meg amúgy sem kell az esettanulmány minden fejezetét véresen komolyan venni tehát nyugodtan ki lehet hagyni belőle ezt azt. Egyébként lehet teljesen fiktív beruházásról is írni amit te találsz ki. Ha aktuális még akkor írj egy email címet és küldök, rengeteg esettanulmányom van.
2019. márc. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dagi99 válasza:
PSZÜ tanfolyamra járok, segítséget kérnék én is esettanulmánnyal kapcsolatban. Esettanulmány mintát szeretnék, hogy el tudjak indulni.
2019. szept. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!